GRANCAN TOURS

Wycieczki VIP

GRANCAN TOURS

Trasa na życzenie

Luksusowe,indywidualne i kameralne wycieczki po Gran Canarii, gdzie to klient jest “kowalem” swojego losu i wybiera punkty do zwiedzania, które go interesują.

Tutaj mamy kilka ciekawych przykładów ale oczywiście mamy tyle czarujących i interesujących zakątków pełnych wrażeń czekających na odkrycie w towarzystwie oficjalnego przewodnika.

ZACHOD SLOÑCA NA NAJWYŻSZYM SZCZYCIE GRAN CANARII

Ten zachód słońca (między morzem chmur) jest jednym z najpiękniejszych jakie można  zobaczyć w Hiszpanii. Wspaniała, romantyczna przygoda. Zapraszam na kameralne wycieczki z indywidualnym programem.

BARRANCO DE LAS VACAS

Prawdziwy klejnot geologiczny ukryty w południowo-wschodniej części wyspy – Kanion Krów, o Krowia Jaskinia.

Jedna z głównych hipotez mówi, że wąwóz utworzony został z popiołów wulkanicznych, a jego unikalny kształt to wynik erozji wodnej, polegającej na przepływie wody wąwozem przez tysiące lat

PICO DE LAS NIEVES

Zdobycie najwyższego szczytu Gran Canarii – Pico de las Nieves (Śnieżny Szczyt), to jedna z tych atrakcji, której nie można pominąć podczas pobytu na wyspie. Punkt widokowy Mirador del Pico de los Pozos de la Nieves oferuje zapierający dech w piersiach widok na porośnięte sosnami doliny Los Llanos de la Pez i Pargana, a za nimi błękitny ocean, cała południowa część wyspy z Wydmami Maspalomas, skały Roque Bentayga i Roque Nublo oraz wystający ponad chmury wulkan El Teide z sąsiedniej Teneryfy.

BARRANCO DE GUAYADEQUE

Ukryty skarb przyrody i folkloru wyspy. Ten rozległy wąwóz położony na południowym-wschodzie wyspy fascynuje odwiedzającego swoim surowym krajobrazem, stromymi zboczami porośniętymi autochtoniczną roślinnością, wkomponowanymi w zbocza domami – jaskinie i licznymi naturalnymi grotami.

Jedno z niewielu miejsc na Wyspie, gdzie będziemy mogli zobaczyć rwący strumieñ przez cały rok  i gdzie “czas zatrzymał się” już od bardzo dawna .

EL BUFADERO DE LA GARITA

Pomiędzy formacjami wulkanicznymi lawy, gdzie erozja wybrzeża wydrążyła jaskinie, fale oceanu rozbijają się o wybrzeże i pod dużym ciśnieniem wydostają się w formie strumieni powietrza i wody tworząc coś w rodzaju gejzerów.

CENOBIO DE VALERÓN

Spektakularna stodoła aborygeńska o kolektywnym charakterze. Miejsce to znajduje się na wysokiej skarpie Montaña del Gallego, która została zbudowana przez starożytnych Kanaryjczyków ponad 800 lat temu, wykorzystując warunki geologiczne stożka wulkanicznego. W nim, z pomocą kamiennych kilofów, otworzyli ponad 350 wnęk, które wydają się rozmieszczone na kilku poziomach

Ceny:

  • Osoby dorosłe 80, 00 EUR
  • Dzieci do 2 lat 20,00 EUR
  • Dla 2 - 12 lat 50,00 EUR

Cena obejmuje:

  • Wycieczka całodniowa – czas trwania: 8 – 9 godzin.
  • Małe, kameralne grupy – minimum 4 osoby.
  • Odbiór z hotelu, transport i ubezpieczenie
  • Oficjalny Przewodnik w j. polskim
  • Płatność na miejscu lub przelew na konto bankowe.
  •  Możliwość degustacji sera, rumu, przysmaków z migdałòw

Co warto wiedzieć?

Proszę ubrać wygodne obuwie i zabrać bluzę z długim rękawem, ponieważ w górach pogoda może być zmienna, jak to mówią: lepiej nosić niż się prosić.

W sytuacjach, które nie będą od nas zależne – Plan wycieczki może ulec zmianie – nagła zmiana pogody czy roboty drogowe.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i ubezpieczenie potrzebne do prowadzenia jednodniowych wycieczek po Wyspie.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!